Prodlužovací kabel pro karavan 1x zásuvka 1xCEE zásuvka, max. 3500W, 10 m
Číslo výrobku 6450498Popis výrobku
Číslo výrobku 6450498
Prodlužovací kabel pro karavany je nepostradatelným doplňkem pro všechny majitele karavanů. Prodlužovací kabel je opatřen 1 x zásuvkou a 1 x CEE zásuvkou s provozním napětím 230 V, 50 Hz a maximálním výkonem zapojených spotřebičů 3500 W (max. proud 16 A). Prodlužovací kabel H07RN-F 3G1.5mm2 má délku 10 m. Kabel má stupeň krytí IP44 a je tudíž určený pro použití v exteriéru.
Stupeň krytí IP44
Zařízení se stupněm krytí IP44 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku nástrojem či drátem větším než 1 mm, jsou odolná proti vniknutí velmi drobných cizích těles a zároveň chráněna proti stříkající vodě ze všech úhlů. Tento stupeň krytí je považován za dostatečnou ochranu před deštěm a zařízení s krytím IP44 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873677069
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Měděná |
| Označení kabelu: | H07RN-F 3G1,5 |
| ZAP/VYP: | Bez vypínače |
| Zvýšená ochrana kontaktů: | Bez dětské pojistky |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Použití: | Exteriér |
| Počet pólů: | 3-pól. |
| Průřez: | 1,5 mm² |
| Ochrana: | IP 44 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,82 kg |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 21,0 cm |
| Hloubka: | 26,0 cm |









