Reality Venkovní nástěnné LED svítidlo Cordoba, matná bílá, 2W, 10 x 10,5 x 9 cm
Číslo výrobku 6355788Popis výrobku
Číslo výrobku 6355788
Dekorativní a funkční - jednoduché nástěnné svítidlo s rovnými liniemi CORDOBA báječně zvýrazní váš venkovní prostor. Kulatý plastový kryt svítidla v matné bílé s efektem up and down světlo příjemně filtruje a dodává venkovnímu prostoru optimálně intenzivní nepřímé osvětlení. Po rozsvícení svítidla se z něj stane opravdu designový kousek.
Díky stupni krytí IP44 je svítidlo chráněno proti pronikání cizích těles o průměru >1 mm a vodě stříkající ze všech směrů, proto je vhodné svítidlo venku umístit pod zastřešený prostor. Svítidlo lze namontovat pouze na stěnu.
Svítidlo je opatřeno moderní LED technologií, která se vyznačuje vysokou kvalitou světla a nízkou spotřebou energie. V porovnání s běžnými halogenovými žárovkami lze ušetřit až 80 % nákladů na energie. LED žárovky mají navíc dlouhou životnost, produkují méně tepla a šetří životní prostředí. Rozměry (V x Š x H): 9 x 10 x 10,5 cm.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807408324
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Světelný tok v lumenech: | 200 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 485 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |












