OBI Venkovní svítidlo MOLINELLA černé 1xE27 max.60W IP44 35x17cm horní uchycení
Číslo výrobku 4913240Popis výrobku
Číslo výrobku 4913240
Venkovní nástěnné svítidlo OBI MOLINELLA
Venkovní nástěnné svítidlo OBI MOLINELLA klasického a rustikálního stylu je optimálním zdrojem světla pro Váš exteriér. Svítidlo je vyrobeno z hliníkového tlakového odlitku a opatřeno práškovou povrchovou úpravou. Kvalitní materiály a úprava maximálně odolávají povětrnostním vlivům. Žárovka není součástí balení a je nutné ji zakoupit samostatně. Vhodná žárovka s paticí E27 max. 60 W, 230 V. Montážní materiál je součástí balení. V nabídce OBI naleznete další svítidla série MOLINELLA pro jednotný vzhled Vašeho exteriéru.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP44
Svítidla se stupněm krytí IP44 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku nástrojem či drátem větším než 1 mm, jsou odolná proti vniknutí velmi drobných cizích těles a zároveň chráněna proti stříkající vodě ze všech úhlů. Tento stupeň krytí je považován za dostatečnou ochranu před deštěm a zařízení s krytím IP44 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873028427,4007878050607,5412253678670
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Rustikální |
| Barva: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Hliník |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Objímka: | E27 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,30 kg |
| Výška: | 35,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 20,5 cm |










