LUTEC LED nást. svítidlo GEMINI BEAMS tm. šedé 10W 400lm 4000K IP54 54x110x110mm
Číslo výrobku 6274229Popis výrobku
Číslo výrobku 6274229
LUTEC GEMINI
Série venkovních svítidel LUTEC GEMINI vyniká svým jednoduchým a zároveň moderním provedením, které jednoduše zapadne do každého exteriéru. Všechny svítidla této řady disponují stupněm krytí IP54 nebo vyšším a jsou tedy dostatečně chráněny proti vniknutí prachu a odolávají stříkající vodě ze všech úhlů.
Z této série v nabídce naleznete svítidla vyrobená z kvalitního litého hliníku (Al 13) nebo nerezové oceli v několika barevných provedeních - tmavě šedé, černé matné, bílé a nerezové. Svítidla jsou k dispozici v různých velikostech a s různým směrem svícení (horní a spodní svícení 180°, spodní svícení, nastavitelný paprsek svícení 180° 4 způsoby). Jednoduchá montáž je samozřejmostí. Součástí balení je montážní materiál a montážní návod.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP54
Svítidla se stupněm krytí IP54 jsou elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku jakýmkoli nástrojem či pomůckou, je částečně odolné proti vniknutí prachu a zároveň chráněno proti stříkající vodě ze všech úhlů. Tento stupeň krytí je považován za dostatečnou ochranu před deštěm a zařízení s krytím IP54 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Údaje výrobce
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412012940
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál těla: | Hliník |
| Tvar: | Hranatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Světelný tok v lumenech: | 400 lm |
| Třída ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,55 kg |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |



















