Plastové vchodové dveře pro vedlejší vstupy K504 98 cm x 198 cm DIN L dekor boro

Číslo výrobku 5570783

  • Moderní vchodové dveře s dekorativním skleněným prvkem.
  • Optimální tepelná izolace díky vzduchovým komorám a izolační výplni
  • Dlouhá životnost díky trvale elastickému těsnění
  • Zesílení ocelovou výztuží nabízí zvýšenou stabilitu proti působení sil
  • Včet
Informace o výrobku
 
5 199,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5570783

Jednoduché a funkční - vchodové dveře pro vedlejší vstupy K 504 z plastu jsou klasikou pro dům a dvůr. V kombinaci s jednoduchou skleněnou tabulkou jako přirozeným zdrojem světla zaujmou dveře osvědčeným designem, který nacházíte v domovech již po desetiletí. Tabulka je skleněný prvek z ornamentního skla Krizet. To jí dodává dekorativní vzhled a slouží vám jako praktická ochrana před pozorováním.

Optimální tepelná izolace
Křídlo dveří má výplň s izolací 20 mm, která je usazena do křídlového rámu s vícekomorovým systémem. Tento systém se díky velkému počtu uzavřených vzduchových komor postará o snížený proud tepla a je obsažen rovněž v osazovacím rámu dveří. Centrální skleněné prvky jsou navíc vyrobeny ze skla ISO. Po dlouhodobém používání dveří se může stát, že těsnění ztuhnou, a vytvoří se tak vstupy pro vzduch a chlad. Aby tomu tak nebylo, byly dveře K 504 vybaveny trvale elastickým těsněním.

Mimořádně stabilní pro vaši bezpečnost
Křídlo dveří a osazovací rám vedlejších vchodových dveří K 504 jsou zesíleny ocelovou výztuží, a tím chráněny zvýšenou stabilitou před působením sil. Obě části jsou spojeny dvěma dveřními závěsy, které lze v případě potřeby trojrozměrně přestavit. Vedlejší vchodové dveře jsou vybaveny pětibodovým zamykáním pomocí válečkových čepů.

Dodávají se s hliníkovou podlahovou úhlovou lištou. Pro jednoduchou montáž mají již vyvrtané potřebné otvory pro cylindrickou vložku zámku a kliku. Oba prvky jsou k dostání extra.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Materiál:Plast
Zavěšení:Vlevo
Výška:198 cm
Šířka:98 cm
Zamykání:Pětibodové válečkové zamykání
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:32,0 kg
Výška:198,0 cm
Šířka:98,0 cm
Hloubka:6,0 cm

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru