6.4.2020 23:45


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Sanotechnik Nástavec na vanu Elite pravé sklo s posuvným prvkem 140 cm x 120 cm

Číslo výrobku 5585120

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Vanové zástěny

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5585120

Dvoudílný Sanotechnik nástavec na vanu Elite v chromovém provedení je vhodný pro běžné vany a promění vanu na sprchovou kabinu. Díky napevno zabudovanému sklu a posuvným dveřím se ranní sprchování promění v rychlé potěšení.

Jedním pohybem proměníte vanu na sprchový kout a naopak
Nástavec tvoří pevný prvek a posuvné dveře, takže ho můžete rychle složit nebo roztáhnout. Dvojitá kolečka chromového vzhledu zajišťují bezproblémový pohyb dveří v kolejnici. Každý den se můžete vždy znovu rozhodovat mezi sprchováním a koupáním a nemusíte si nic předem určovat. Když nástavec nepotřebujete, můžete dveře snadno zasunout a nástavec nezabere téměř žádné místo.

Sprchová zástěna jako vkusný designový prvek
Sklo je opatřeno vodicím a nástěnným profilem, který zároveň tvoří částečně rám. Profily mají chromové provedení a spolehlivě zabraňují pronikání vody ze sprchovacího prostoru. Na přední straně se nachází madlo pro snadnou obsluhu, které zároveň doplňuje ušlechtilý design chromového vzhledu. Nástavec pozvedne téměř každou koupelnu a představuje skutečný atraktivní prvek, i když ho zrovna nepoužíváte.

Bezpečné sprchování díky bezpečnostnímu sklu
Pro trvale bezpečné používání sprchové zástěny jsou oba prvky vyrobeny z bezpečnostního skla. Pevný prvek přesvědčí 6mm bezpečnostním sklem, zatímco posuvné dveře jsou vyrobeny z 5mm bezpečnostního skla a představují optimální kompromis mezi bezpečím a proveditelností. Nemusíte se strachovat, že se zraníte, když klopýtnete. Sklo je obzvláště odolné vůči nárazům a ve vážných případech se rozpadne na drobné střípky, čímž se minimalizuje nebezpečí poranění.

Vhodná k různým způsobům vestavby
Aby ji bylo možné instalovat do koupelny za různých podmínek, tak lze skleněnou sprchovou zástěnu nastavit v rozmezí od 118 cm do 120 cm. Díky tomu vyrovnáte například nerovnosti na stěně a zarovnáte zakončení. Nástavec lze použít oboustranně a zarážku lze umístit na levou nebo pravou stranu.

Součást dodávky:
- 2dílný nástavec na vanu
- Vodicí profil
- Nástěnný profil
- Příčná výztuha

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:24,0kg
Výška:140,0cm
Šířka:118,0cm
Hloubka:116,0cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru