OBI Jednopáková vanová baterie Maja chromovaná rozteč 150 mm
Číslo výrobku 4952511Popis výrobku
Číslo výrobku 4952511
Pěkná OBI Deco-Line jednopáková vanová baterie Maja je praktickým a dekorativním doplňkem pro Vaši koupelnu. Skvěle se hodí pro napouštění vody i pro následné uvolněné sprchování. Díky svému modernímu a elegantnímu designu se díky svým zaobleným komponentům snadno začlení do Vaší koupelny. Přípojky, vodovodní ventil a regulační mechanismus se snoubí do harmonického celku. Průtokové množství a teplotu lze komfortně regulovat jednou rukou, což efektivně snižuje spotřebu vody.
Moderní design spojený s promyšlenou technikou
Baterie je vyrobena z mosazi a má lesklý povrch v barvě chromu. Je vybavena osvědčenou značkovou kartuší a plynule nastavitelnou směšovací tryskou. Hodí se k montáži na stěnu. Má také integrované praktické přepínání pro funkci napouštění vany a sprchování.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874111319
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Provedení: | Páková vánová baterie |
| Montáž na omítku: | Ano |
| Provedení: | Montáž na stěnu |
| Druh: | Nástěnný výtokový ventil |
| Typ připojení: | Etážka |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,63 kg |
| Výška: | 13,1 cm |
| Šířka: | 21,4 cm |
| Hloubka: | 15,7 cm |



