baliv Vanová páková baterie WA-2610 pochromovaná
Číslo výrobku 6205785Popis výrobku
Číslo výrobku 6205785
Baliv jednopáková vanová baterie přináší moderní eleganci do Vaší koupelny. Díky ovládání jednou rukou lze snadno regulovat průtokové množství a teplotu vody.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874207005
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Provedení: | Páková baterie |
| Druh: | Vanová směšovací baterie |
| Typ připojení: | Etážka |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 992 g |
| Výška: | 11,3 cm |
| Šířka: | 21,2 cm |
| Hloubka: | 18,4 cm |

























