baliv Vanová páková baterie pochromovaná
Číslo výrobku 6012587Popis výrobku
Číslo výrobku 6012587
Baliv jednopáková vanová baterie přináší moderní eleganci do Vaší koupelny. Díky ovládání jednou rukou lze snadno regulovat průtokové množství a teplotu vody.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122122305
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Páková baterie |
| Montáž na omítku: | Ano |
| Barva: | Chrom |
| Provedení: | Montáž na stěnu |
| Druh: | Vanová směšovací baterie |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Barva: | Chrom |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,52 kg |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 21,5 cm |
| Hloubka: | 17,1 cm |

















