baliv Vanová páková baterie černá matná
Číslo výrobku 6012629Popis výrobku
Číslo výrobku 6012629
Baliv jednopáková vanová baterie v černé barvě přináší moderní eleganci do Vaší koupelny. Díky ovládání jednou rukou lze snadno regulovat průtokové množství a teplotu vody.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122122596
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Páková baterie |
| Montáž na omítku: | Ano |
| Provedení: | Montáž na stěnu |
| Druh: | Vanová směšovací baterie |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Barva: | Černá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,20 kg |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 21,5 cm |
| Hloubka: | 17,1 cm |

















