Zeller Present Kovová dóza na prací prášek, antracitová, 18 x 15,5 x 23 cm
Číslo výrobku 6694913Popis výrobku
Číslo výrobku 6694913
Zbavte se nevzhledných obalů na prací prášky a tablety. Nyní můžete své prací prostředky uložit do stylové krabice. Tyto boxy od Zeller mají vzhled pračky s průhledem. Box lze jednoduše uzavřít víkem. Díky tomu budete mít prací tablety a prášek rychle po ruce a úhledně uložené.
Údaje výrobce
Zeller Present Handels GmbH
Reifenbergstraße 1
63939 Wörth
present@zeller-gmbh.com
4003368192437
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Skladování prádla: | Nádoby na prací prášky |
| Počet oddělovacích přihrádek: | 1 |
| Rukojeť: | S rukojetí |
| Povrch: | Matný |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov |
| Objem (l): | 6 l |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Skládací: | Není skládací |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 590 g |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šířka: | 19,0 cm |
| Hloubka: | 15,5 cm |







