Tontarelli Vanička na prádlo Maya seversky šedá 33,5 l
Číslo výrobku 6720353Popis výrobku
Číslo výrobku 6720353
Tontarelli Maya prádelní vana je ideální pro každého, kdo hledá odolnou a robustní vaničku na prádlo. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a má 4 silné rukojeti, 1 z každé strany, které se dobře drží v ruce. S kapacitou 33,5 l nabízí dostatečný prostor pro vaše prádlo. K dispozici v různých barvách.
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404272664
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Skladování prádla: | Vaničky na prádlo |
| Počet oddělovacích přihrádek: | 0 |
| Rukojeť: | S rukojetí |
| Povrch: | Strukturované |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Polypropylen |
| Objem (l): | 33,5 l |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Skládací: | Není skládací |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 704 g |
| Výška: | 21,8 cm |
| Šířka: | 54,5 cm |
| Hloubka: | 37,5 cm |





