Tontarelli Vanička na prádlo Aurora seversky modrá 40 l
Číslo výrobku 6720320Popis výrobku
Číslo výrobku 6720320
Tontarelli Aurora prádelní vana je ideální pro každého, kdo hledá odolnou a robustní vaničku na prádlo. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a má 2 silné rukojeti, které se dobře drží v ruce.. S kapacitou 40 l nabízí dostatečný prostor pro vaše prádlo. K dispozici v různých barvách.
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404272626
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Skladování prádla: | Vaničky na prádlo |
| Počet oddělovacích přihrádek: | 0 |
| Rukojeť: | S rukojetí |
| Povrch: | Strukturované |
| Barva: | Světle modrá |
| Materiál: | Polypropylen |
| Objem (l): | 40 l |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Skládací: | Není skládací |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,14 kg |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šířka: | 67,0 cm |
| Hloubka: | 43,0 cm |





