Tontarelli Koš na prádlo Aurora seversky šedý 40 l
Číslo výrobku 6720296Popis výrobku
Číslo výrobku 6720296
Tontarelli Aurora koš na prádlo je vynikající volbou pro každého, kdo hledá odolný a robustní koš na prádlo. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a má dvě silné rukojeti. S kapacitou 40 l je koš dostatečně velký až pro 15 kg prádla. K dispozici v různých barvách.
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404272640
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Skladování prádla: | Koše na prádlo |
| Počet oddělovacích přihrádek: | 0 |
| Rukojeť: | S rukojetí |
| Povrch: | Strukturované |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Polypropylen |
| Objem (l): | 40 l |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Skládací: | Není skládací |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 849 g |
| Výška: | 24,0 cm |
| Šířka: | 65,0 cm |
| Hloubka: | 44,0 cm |





