Emocio Svíčka kónická žlutá 22 x 240 mm
Číslo výrobku 6334791Popis výrobku
Číslo výrobku 6334791
Emocio kónická svíčka ve žluté barvě vhodná do svícnů. Výška svíčky je 24 cm.
Údaje výrobce
Z - TRADE s. r. o.
Třída Soukenická 93
55001 Broumov
ztrade@ztrade.cz
8592001303287
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 24 cm |
| Průměr: | 2,2 cm |
| Materiál: | Parafín |
| Vůně: | Bez |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 g |
| Výška: | 24,0 cm |
| Šířka: | 2,2 cm |
| Hloubka: | 2,2 cm |





