Čajové svíčky MAXI Premium 12 ks
Číslo výrobku 6473193Popis výrobku
Číslo výrobku 6473193
Čajové svíčky lze mnohostranně používat ve svícnech nebo k dekoraci stolu. Hodí se do vánočního nebo zimního období a také pro celý rok. Bílé svíčky mají kruhový tvar a uprostřed umístěný jeden knot. Pro ochranu před vytékajícím voskem jsou vybaveny plechovou nádobkou. Jsou vyrobeny z parafinu a mají dobu hoření 8 hodiny. Hodí se pro použití v interiéru a krytém exteriéru. Součástí dodávky je 12 ks.
Údaje výrobce
Bispol Sp. z o.o.
Głuchów 573
37-100 Łańcut
bispol@bispol.pl
5906927035123
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 22 cm |
| Průměr: | 5,7 cm |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 12 ks |
| Druh: | Čajová svíčka |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 500 g |







