BOLTZE Vysoká válcová svíčka Classic bílá 26 cm, 4 ks
Číslo výrobku 6825939Popis výrobku
Číslo výrobku 6825939
Značka Boltze již 60 let nabízí špičkové a kvalitní bytové doplňky a dárky v různých trendech. Mezi nejpopulárnější trendy patří průmyslový, skandinávský, venkovský nebo moderní styl. V nabídce značky Boltze naleznete širokou škálu bytových doplňků, jako jsou svíčky, vázy, příbory, nádobí, lucerny a další interiérové dekorace, nebo zahradní dekorace a další sezónní předměty, ale také nábytek, materiál pro kutily a zahradní centra. Výrobky Boltze jsou vyráběny vždy z kvalitních materiálů. Vyberte si ze široké nabídky značky Boltze!
Údaje výrobce
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076298341
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 26 cm |
| Průměr: | 2,5 cm |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 4 ks |
| Druh: | Ostatní tvary |
| Časovač: | Bez časovače |
| Počet baterií: | 0 ks |
| Baterie zařízení: | Baterie nejsou součástí dodávky |
| Povrch / povlak: | Matný |
| Probarvené: | Probarvené |
| Počet knotů: | 1 |
| Veganské: | Není veganské |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 350 g |
| Výška: | 26,0 cm |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |



