Bolsius Válcová svíčka Essentials, zelená Fresh Olive, pr. 5,8 x 12 cm
Číslo výrobku 7099203Popis výrobku
Číslo výrobku 7099203
Údaje výrobce
Bolsius Polska Sprzedaż spółka z o.o.
Górecka 1
60-201 Poznań
bolsius.produkcja@pl.bolsius.com
8717847202857
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Olivová |
| Výška: | 12 cm |
| Průměr: | 5,8 cm |
| Materiál: | Vosk |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Počet knotů: | 1 |
| Veganské: | Veganské |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 228 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 5,8 cm |
| Hloubka: | 5,8 cm |





