Bolsius Válcová svíčka Essentials, červená Delicate Red, pr. 5,8 x 15 cm
Číslo výrobku 7099237Popis výrobku
Číslo výrobku 7099237
Údaje výrobce
Bolsius Polska Sprzedaż spółka z o.o.
Górecka 1
60-201 Poznań
bolsius.produkcja@pl.bolsius.com
8717847203069
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Červená |
| Výška: | 15 cm |
| Průměr: | 5,8 cm |
| Materiál: | Vosk |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Počet knotů: | 1 |
| Veganské: | Veganské |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 317 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 5,8 cm |
| Hloubka: | 5,8 cm |





