Bolsius Svíčka válcová slonová kost 70 x 200 mm
Číslo výrobku 2106474Popis výrobku
Číslo výrobku 2106474
Bolsius válcová svíčka je dostupná v různých barevných variantách a velikostech.
Údaje výrobce
Bolsius Polska Sprzedaż spółka z o.o.
Górecka 1
60-201 Poznań
bolsius.produkcja@pl.bolsius.com
8711711386025
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Slonová kost |
| Výška: | 20 cm |
| Průměr: | 6,8 cm |
| Materiál: | Parafín |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 8 ks |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 555 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 5,8 cm |
| Hloubka: | 5,8 cm |







