Bolsius Svíčka válcová fialová 60 x 150 mm
Číslo výrobku 6335269Popis výrobku
Číslo výrobku 6335269
Bolsius válcová svíčka je dostupná v různých barevných variantách a velikostech.
Údaje výrobce
Z - TRADE s. r. o.
Třída Soukenická 93
55001 Broumov
ztrade@ztrade.cz
8717847131171
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
| Průměr: | 5,8 cm |
| Materiál: | Parafín |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Dekorace |
| Obsah: | 1 ks |
| Druh: | Válcové svíčky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 297 g |
| Výška: | 5,8 cm |
| Šířka: | 5,8 cm |
| Hloubka: | 15,0 cm |




