BISPOL Čajové svíčky MINI PREMIUM bílé 8 g, 100 ks
Číslo výrobku 6367239Popis výrobku
Číslo výrobku 6367239
Údaje výrobce
Bispol Sp. z o.o.
Głuchów 573
37-100 Łańcut
bispol@bispol.pl
5906927021034,4007872027803
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 12 cm |
| Průměr: | 39 cm |
| Materiál: | Parafín/Palmový olej |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 100 ks |
| Druh: | Čajová svíčka |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,4 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |






