BISPOL Čajové svíčky DEKO PREMIUM bílé 10 g, 50 ks
Číslo výrobku 6340905Popis výrobku
Číslo výrobku 6340905
Údaje výrobce
Bispol Sp. z o.o.
Głuchów 573
37-100 Łańcut
bispol@bispol.pl
5906927010540
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 13,5 cm |
| Průměr: | 39 cm |
| Materiál: | Parafín/Palmový olej |
| Vůně: | Bez |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 50 ks |
| Druh: | Čajová svíčka |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 11,6 kg |
| Výška: | 27,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |





