OSRAM Úsporná zářivka Dulux S, G23, 11 W, 900 lm, 2700 K, opálová
Číslo výrobku 7704620Popis výrobku
Číslo výrobku 7704620
Praktická úsporná zářivka Osram s paticí G23 zaujme dlouhou životností až 10 000 hodin a jednoduchou údržbou.
Výkonná zářivka s nízkou spotřebou energie
Skleněná zářivka má světelný tok 900 lm a příkon 11 W. Pracuje s napětím 91 V.
Klasická zářivka s atraktivním vzhledem
S teplotou barvy světla 2 700 K je žárovka Osram s paticí G23 ideální jako osvětlení obytných prostor, kanceláří, veřejných budov, obchodů, supermarketů, hotelů, restaurací a dekorací. Zářivka upoutá pozornost svým opálovým zbarvením.
Osram - více než světlo
Výrobce osvětlení se sídlem v Mnichově má již 110-letou historii a patří k předním světovým high-tech společnostem. Díky velkým zkušenostem s designem a výrobou snoubí světlo s inteligencí, inovací a vášní a obohacuje tak Váš každodenní život.
Upozornění - Světelný zdroj obsahuje rtuť!
Údaje výrobce
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4050300006109,4050300006017
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | G23 |
| Průměr: | 12 mm |
| Barva osvětlovacího prostředku: | Opálová |
| Druh osvětlovacího prostředku: | Opalizovaný |
| Ovládání nástěnným spínačem: | Ovládání nástěnným vypínačem |
| Ovládání prostředníctvím aplikace: | Nelze ovládat přes aplikaci |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Žárovka tvar: | Další tvary |
| Světelný tok v lumenech: | 900 lm |
| Spotřeba energie: | 11 W |
| Síťové napětí: | 91 V |
| Teplota barvy světla: | 2 700 K |
| Životnost: | 10 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 g |
| Výška: | 23,7 cm |
| Šířka: | 1,2 cm |
| Hloubka: | 1,2 cm |
POZOR! VYOBRAZENÍ PRODUKTU SE MŮŽE MÍRNĚ LIŠIT OD SKUTEČNOSTI!









