23.9.2020 17:21


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

OBI Květinový substrát 20 l

Číslo výrobku 4495214
  • Pro pokojové, balkonové a zahradní rostliny
  • Podporuje zdravý růst
  • Se všemi důležitými živinami pro první týdny
Informace o výrobku

Provedení:

69,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Objednat online & nechat si doručit 

2-4 dny dodací lhůta

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně 

Připraven k vyzvednutí od dalšího dne otevření 9 hod v prodejně OBI Praha - Štěrboholy

Rezervace není možná

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Popis výrobku

Číslo výrobku 4495214

Vysoce jakostní květinový substrát je určený pro všechny kvetoucí a zelené rostliny pěstované doma, na balkoně i v zahradě. Optimalizuje hospodaření s vodou a podporuje růst kořenů. Se všemi důležitými živinami a podpůrnými látkami zajišťuje vyvážené zásobování rostlin v prvních týdnech po jejich vysazení nebo přesazení. Obsažené jílové minerály mají schopnost uchovávat vodu a živiny, které později podle potřeb rostlin opět vydávají zpět.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:7,9 kg
Výška:6,0 cm
Šířka:34,0 cm
Hloubka:71,5 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru