25.2.2021 19:55


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Plantasorb 750 g

Číslo výrobku 5573878
  • Přípravek pro udržování vody v půdě
  • Pomáhá rostlinám přežívat období sucha
Informace o výrobku
 
179,-
238,67 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5573878

PLANTASORB je přípravek pro udržování vody v půdě a její uvolnění pro potřeby rostlin. Pomáhá rostlinám přežívat období sucha. Naopak v případe nadbytku vody v půdě je přípravek PLANTASORB schopný tuto vodu zadržovat a následně jí poskytnout rostlině, když okolní půda vyschne. To je dané vysokou zadržovací schopností složek obsažených v přípravku PLANTASORB . Obsahuje speciální gel, který je hlavní složkou a pomocníkem při dodávaní vody rostlinám i za ztížených podmínek. Pozitivní efekt je založený především na schopnosti přijímat mnohonásobně větší množství vody, než je objem gelu a postupně tuto vodu uvolňovat zpět do půdy. V půdě je zachovaná schopnost gelu absorbovat a znovu uvolňovat vodu po celou dobu životnosti gelu (až 5 let).

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Zahrada/exteriér
Provedení:Připravené k použití
Vhodné pro ekologické hospodářství:Ano
Obsah balení:750 g
Forma materiálu:Prášek
Druh balení:Karton
Účinek:Dlouhodobý účinek
Způsob použití:Rozložení
Vhodné pro posypové vozíky:Ne
Dosah:30 počet rostlin
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:750 g
Výška:24,0 cm
Šířka:17,0 cm
Hloubka:7,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru