28.2.2021 22:17


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Ectovit 300 g

Číslo výrobku 5573837
  • Zlepšuje výživu, růst a zdravotní stav rostlin
  • Má lepší tvorbu květů a plodů
  • Snižuje potřebu zálivky a hnojení
  • Odolnost vůči stresu
  • Vhodný pro rostliny pěstované na svahu
Informace o výrobku
399,-
1 330,- Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Objednat online & nechat si doručit 

2-3 dny dodací lhůta

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně 

Připraven k vyzvednutí od dalšího dne otevření 9 hod v prodejně OBI Praha - Štěrboholy

Rezervace není možná

Popis výrobku

Číslo výrobku 5573837

Přípravek Ectovit zlepšuje výživu, růst a zdravotní stav rostlin. Rostlina má lepší tvorbu květů a plodů - lepší výnosnost. Výrazně snižuje potřebu zálivky a hnojení. Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu. Ectovit je vhodný i pro rostliny pěstované na svahu. Je vhodný pro borovici, břízu, buk, cedr, dub, eukalyptus, habr, habrovec habrolistý, jeřáb, kaštan, lípu, lísku, olši, topol, vrbu, jedli, jedlovec, modřín, smrk. Nevhodný pro okrasné jehličnany, např. thuja, taxus, juniperus, cupressus, araucaria, gingko, sequoia, většinu ovocných a okrasných stromů a keřů. Například 300 g balení vystačí přibližně na 100 malých vřesů nebo 10 rododendronů. Počet ošetřených rostlin závisí na hustotě a velikosti kořenového systému. Vysypte obsah obou sáčků do požadovaného množství vody a zamíchejte. Po důkladném promíchání vznikne kašovitá směs, do které se namočí kořeny tak, aby pokryla celý povrch kořenového systému. Taktéž je možné aplikovat na vzrostlé rostliny (stromy): vytvořte 2-10 jamek okolo rostliny v závislosti na jejím věku a zdravotního stavu, aplikujte do nich produkt a zasypte zeminou. Jamky musí vést až ke kořenům rostliny! Rostliny vysázejte ihned po namočení. Spotřebujte namáčecí směs v den její přípravy.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Zahrada/exteriér
Provedení:Připravené k použití
Vhodné pro ekologické hospodářství:Ano
Obsah balení:300 g
Forma materiálu:Granulát
Druh balení:Karton
Účinek:Dlouhodobý účinek
Způsob použití:Sypání
Vhodné pro posypové vozíky:Ne
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:300 g
Výška:24,0 cm
Šířka:17,0 cm
Hloubka:7,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru