Biohort Zahradní box LoungeBox 200 stříbrný, 200 x 85 x 90 cm
Číslo výrobku 1073469Popis výrobku
Číslo výrobku 1073469
Designový úložný box Biohort LoungeBox pro náročné, je perfektní úložný prostor na polštáře, zahradní náčiní a mnoho dalších věcí, které nikde nemají místo. Svým designem vynikne na každé terase. Úložný box LoungeBox je k dispozici ve dvou velikostních variantách - 160, 200 a třech barevných variantách - stříbrné, šedé křemenové a tmavě šedé. K tomuto boxu můžete také dokoupit závěsný koš nebo síť na vnitřní stranu víka k uloženích malých dílů.
Údaje výrobce
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414640757
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Uzamykatelné: | Zamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Vhodné pro podložky |
| Tloušťka stěny: | 0,5 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 58,0 kg |
| Výška: | 83,5 cm |
| Šířka: | 2,00 m |
| Hloubka: | 84,0 cm |






