25.1.2021 11:48


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

baliv Vodovodní kohoutek na studenou vodu KV-4010 chromovaný

Číslo výrobku 5529755
  • Stvořena pro vás! baliv se hodí do vaší koupelny i do vašeho života
  • Skvělé na WC pro hosty nebo tam, kde můžete ušetřit energii za teplou vodu
  • Dodáme vám trvanlivé materiály a vše, co budete k montáži potřebovat
Informace o výrobku
 
1 099,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529755

V koupelně začínáte svůj den - a také ho tam končíte. Ale i v mezidobí slouží koupelna jako oáza klidu. Je tudíž fajn, když se podaří v tomto prostoru skloubit kvalitu, design a funkčnost: Jako s naším baliv vodovodním kohoutkem na studenou vodu KV-4010. Je jedno, jestli svůj den začínáte sami nebo společně se svou rodinou - bude vás provázet spolehlivě každý den.

baliv - stvořena pro život
Pěkný vodovodní kohoutek na studenou vodu má moderní design a obstojí dobře v každé koupelně. Lze jej však doporučit především na WC pro hosty nebo tam, kde lze ušetřit energii na teplou vodu - skutečně chytré řešení!

Protože chcete koupelnu, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Proto je vyrobena ze solidní mosazi. Její hezký vzhled jí propůjčuje chromovaný povrch. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Koupelnová vodovodní baterie obsahuje směšovací trysku, která vytváří pěkně měkký proud vody. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Součást dodávky
baliv vodovodní kohoutek na studenou vodu KV-4010
excentrická odtoková souprava
připojovací hadička
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Stojánková baterie na studenou vodu
Typ připojení:Jiné
Provedení:Standardní
Úspora vody:Ne
Barva:Chrom
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:588 g
Výška:10,9 cm
Šířka:4,5 cm
Hloubka:14,4 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru