Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

baliv Umyvadlová vodovodní baterie WT-5082 vzhled mědi

Číslo výrobku 5530464

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Umyvadlové vodovodní baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5530464

V koupelně začínáte svůj den - a také ho tam končíte. Ale i v mezidobí slouží koupelna jako oáza klidu. Je tudíž fajn, když se podaří v tomto prostoru skloubit kvalitu, design a funkčnost: Jako s naší baliv umyvadlovou vodovodní baterií WT-5082. Je jedno, jestli svůj den začínáte sami nebo společně se svou rodinou - bude vás provázet spolehlivě každý den.

baliv - stvořena pro život
Pěkná páková směšovací vodovodní baterie má klasický, a přesto však zvláštní design. Důvodem je páka nakloněná mírně nahoru, díky níž působí koupelnová vodovodní baterie téměř dynamickým dojmem. A díky tomu se stane skvělým atraktivním prvkem ve vaší oáze klidu! Také její barva není k vidění každý den: Je v elegantně působícím vzhledu mědi a hodí se úžasně jak do klasických, tak i do moderních koupelen. Pěkný vzhled však pro nás není všechno. Naše umyvadlová vodovodní baterie se osvědčí především v každodenním životě.

Protože chcete koupelnu, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Proto je vyrobena ze solidní mosazi. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Umyvadlová vodovodní baterie má zabudovanou směšovací trysku, která vytváří pěkně měkký proud vody. Kromě to je vybavena kvalitní kartuší s keramickými těsnicími kroužky. Má také excentrickou odtokovou soupravu - a tak to můžete po montáži hned spustit. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Součást dodávky
baliv umyvadlová vodovodní baterie WT-5083
excentrická odtoková souprava
připojovací hadičky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Páková baterie
Typ připojení:Standardní baterie (s 2 přípojkami)
Série:Série č. 80
Provedení:Standardní
Úspora vody:Ne
Barva:Ostatní
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:940 g
Výška:13,9 cm
Šířka:5,0 cm
Hloubka:17,3 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru