Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

baliv Umyvadlová vodovodní baterie WT-5062 chromovaná

Číslo výrobku 5529748

  • Stvořena pro vás! baliv se hodí do vaší koupelny i do vašeho života
  • S extra vysokým výtokovým ramínkem: Skvělá pro mytí vlasů
  • Dodáme vám trvanlivé materiály a vše, co budete k montáži potřebovat
Informace o výrobku
 
3 099,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Více od této značky

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529748

V koupelně začínáte svůj den - a také ho tam končíte. Ale i v mezidobí slouží koupelna jako oáza klidu. Je tudíž fajn, když se podaří v tomto prostoru skloubit kvalitu, design a funkčnost: Jako s naší baliv umyvadlovou vodovodní baterií WT-5062. Je jedno, jestli svůj den začínáte sami nebo společně se svou rodinou - bude vás provázet spolehlivě každý den.

baliv - stvořena pro život
Tato koupelnová vodovodní baterie zaujme především svým hezkým a jednoduchým tvarem. Extra vysoké výtokové ramínko vám nabídne dostatek místa mezi výtokovým ramínkem vodovodní baterie a umyvadlem. Budete tak mít velkou volnost pohybu, například při mytí vlasů nebo plnění vysokých nádob vodou. A ještě něco: Kartuš této vodovodní baterie je vybavena odporem. Automaticky vám bude bránit v pouštění vody plným proudem, když to není vůbec nutné. Tak ušetříte jednoduchým způsobem vodu! Při pouštění přesně poznáte bod, kdy překonáváte odpor a od jakého bodu bude voda tryskat kohoutkem plným proudem.

Protože chcete koupelnu, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Proto je vyrobena ze solidní mosazi. Její hezký vzhled jí propůjčuje chromovaný povrch. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Umyvadlová vodovodní baterie obsahuje směšovací trysku, která vytváří pěkně měkký proud vody. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Součást dodávky
baliv umyvadlová vodovodní baterie WT-5062
připojovací hadičky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Páková baterie
Typ připojení:Standardní baterie (s 2 přípojkami)
Série:Série č. 60
Provedení:Vysoké provedení
Úspora vody:Ano
Barva:Chrom
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,80 kg
Výška:31,4 cm
Šířka:4,8 cm
Hloubka:21,6 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru