NOHEL GARDEN Umělá rostlina květ chryzantémy světle oranžový pr. 13 cm
Číslo výrobku 6979769Popis výrobku
Číslo výrobku 6979769
Umělé rostliny jsou krásným doplňkem do každého květinového aranžmá, kytic, věnců a dalších dekorativních projektů.
Údaje výrobce
NOHEL GARDEN a.s.
Budínek 86
26301 Svaté Pole
objednavky@nohelgarden.cz
8590811849186
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva květu: | Oranžová |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah (ks): | 1 ks |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Není odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 g |
| Výška: | 35,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |





