Boltze Umělá rostlina v květináči citrón S 73 x 20 x 30 cm
Číslo výrobku 6780795Popis výrobku
Číslo výrobku 6780795
Značka Boltze již 60 let nabízí špičkové a kvalitní bytové doplňky a dárky v různých trendech. Mezi nejpopulárnější trendy patří průmyslový, skandinávský, venkovský nebo moderní styl. V nabídce značky Boltze naleznete širokou škálu bytových doplňků, jako jsou svíčky, vázy, příbory, nádobí, lucerny a další interiérové dekorace, nebo zahradní dekorace a další sezónní předměty, ale také nábytek, materiál pro kutily a zahradní centra. Výrobky Boltze jsou vyráběny vždy z kvalitních materiálů. Vyberte si ze široké nabídky značky Boltze!
Údaje výrobce
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076514779
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Osvětlení: | Bez osvětlení |
| Barva květu: | Zelená |
| Oblast použití: | Interiér |
| Výška (cm): | 72 cm |
| Materiál: | Plast |
| Obsah (ks): | 1 ks |
| Násada: | Neohebné |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Není odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 980 g |
| Výška: | 73,0 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |





