Spojovací úhelník s výztužným žebrem, pozinkovaný, 70 mm x 70 mm x 55 mm
Číslo výrobku 3967999Popis výrobku
Číslo výrobku 3967999
Spojovací úhelník s výztužným žebrem je vhodný k upevnění těžkých břemen. Výztužné žebro úhelníku zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost. Materiál je pozinkovaná ocel, která je korozivzdorná a umožňuje použití venku. Spojovací úhelník má rozměry 70 mm x 70 mm x 55 mm. Montuje se přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874926302
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Povrch: | Pozinkované |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Úhelník |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 140 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šířka: | 7,0 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |





