Rohový úhelník, plochý, pozinkovaný, 160 mm x 160 mm x 30 mm
Číslo výrobku 3969136Popis výrobku
Číslo výrobku 3969136
Plochý rohový úhelník je vhodný pro lehké dřevěné spoje přes roh. Je z oceli, která je pozinkovaná a tudíž chráněná proti korozi. Rozměry jsou 160 mm x 160 mm x 30 mm. Montáž se provádí přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921086
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Povrch: | Pozinkované |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Spojky do dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 197 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 16,0 cm |
| Hloubka: | 3,0 cm |





