Rohový spojovací úhelník pozinkovaný stříbrný 120 mm x 120 mm x 35 mm
Číslo výrobku 3967536Popis výrobku
Číslo výrobku 3967536
Stříbrný rohový spojovací úhelník je vhodný pro spojení a vyztužení rohů. Je vyroben ze stříbrně pozinkované oceli, je odolný vůči vlivům počasí a je vhodný i pro venkovní použití. Rohový spojovací úhelník má rozměry 120 mm x 120 mm x 35 mm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921178
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Obsah Balení: | 1 ks |
| Povrch: | Pozinkované |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Úhelník |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 91 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |





