Plochý spojovací úhelník ve tvaru T pozinkovaný 160 mm x 98 mm x 45 mm
Číslo výrobku 3969284Popis výrobku
Číslo výrobku 3969284
Plochý spojovací úhelník je vhodný pro upevnění jako připojení ve tvaru T nebo horní připojení. Je vyroben z pozinkované oceli, je odolný vůči vlivům počasí a hodí se pro venkovní použití. Má rozměry 160 mm x 98 mm x 45 mm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921147
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Plochá spojka T |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Obsah Balení: | 1 ks |
| Povrch: | Pozinkované |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Spojky do dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,10 kg |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 9,8 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |





