Nábytkový úhelník, žlutě pozinkovaný, 100 mm x 100 mm x 19 mm
Číslo výrobku 3968161Popis výrobku
Číslo výrobku 3968161
Úzký nábytkový úhelník lze použít u všech lehkých dřevěných konstrukcí v kutilské oblasti a domácnosti. Odolá střednímu zatížení a je univerzálně použitelný. Úhelník je ze žlutě pozinkované oceli odolné vůči vlivům počasí. Nábytkový úhelník má rozměry 100 mm x 100 mm x 19 mm. Montáž se provádí přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874925077
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Povrch: | Žlutě pozinkovaný |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Spojky do dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 52 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 1,9 cm |





