Konstrukční úhelník, žlutě pozinkovaný, 40 mm x 40 mm x 20 mm
Číslo výrobku 3967916Popis výrobku
Číslo výrobku 3967916
Konstrukční úhelník se hodí pro všechny lehké dřevěné konstrukce. Je vyroben ze žlutě pozinkované oceli a odolný vůči vlivům počasí. Úhelník má rovnoramenný tvar. Rozměry jsou 40 mm x 40 mm x 20 mm. Montáž se provádí přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874925237
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Povrch: | Žlutě pozinkovaný |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Spojky do dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 34 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 4,0 cm |
| Hloubka: | 2,0 cm |





