Konstrukční úhelník, bílý, práškový nástřik, 180 mm x 120 mm x 40 mm
Číslo výrobku 3967981Popis výrobku
Číslo výrobku 3967981
Konstrukční úhelník se hodí pro všechny lehké dřevěné konstrukce. Ocel má bílý práškový nástřik. Rozměry jsou 180 mm x 120 mm x 40 mm. Montáž se provádí přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874927163
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Povrch: | Bílá, s práškovou úpravou |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Spojky do dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 412 g |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |





