Konstrukční úhelník, bílý, práškový nástřik, 120 mm x 80 mm x 35 mm
Číslo výrobku 3968872Popis výrobku
Číslo výrobku 3968872
Konstrukční úhelník se hodí pro všechny lehké dřevěné konstrukce. Ocel má bílý práškový nástřik. Rozměry jsou 120 mm x 80 mm x 35 mm. Montáž se provádí přišroubováním.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874927149
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Úhelníková spojka |
| Oblast použití: | Exteriér a interiér |
| Povrch: | Bílá, s práškovou úpravou |
| Materiál: | Ocel |
| Typ výrobku: | Spojky do dřeva |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 182 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |





