19.6.2019 12:01


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Summer Fun pH-Plus 5 kg

Číslo výrobku 5291190
  • Pro zvýšení hodnoty pH
  • Rychlý účinek
  • Granulát
Informace o výrobku
549,-
109,80 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

7 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5291190

Summer Fun pH-Plus granulát se používá ke zvýšení hodnoty pH. Jednou z nejdůležitějších hodnot vody v bazénu je hodnota pH, proto se pro účinnou dezinfekci vody v bazénu předpokládá optimální hodnota pH uprostřed 7,0 - 7,4. Při této hodnotě pH dosahují přípravky na úpravu vody maximální účinnosti při minimálním dávkování. Snadno rozpustný a alkalický granulát zvyšuje hodnotu pH, neutralizuje vodu v bazénu a snadno se s ním pracuje.

Doporučení k použití: Pro zachování nejvýhodnější hodnoty pH v rozmezí 7,0 -7,4 byste hodnoty měli měřit 1 - 2krát týdně např. pomocí přístroje na testování vody a případně ji upravit. Hodnoty pH pod 7,0 je nutno přidáním přípravku pH-Plus zvýšit minimálně na 7,2.

Upozornění: Biocidy používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 79 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2019.

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru