18.1.2021 12:06


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Písková filtrace 8237 l/h 2200 gal

Číslo výrobku 5612130
  • Snadné čištění vody v bazénech
  • Průtok vody 2200 gal
  • Včetně pískové filtrační sady a dávkovače Chem-Connect
Informace o výrobku
6 599,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5612130

Písková filtrace umožní snadné čištění vody ve Vašem bazénu. Průtok vody čerpadlem je 8327 l/h. Integrovaný průtok vody systémem bazénu je 6813 l/h. Písková filtrace je ideální pro bazény o kapacitě 1 100 - 54 500 litrů. Filtrace je určená k použití společně s cca 20 kg křemičitého písku, č. 20, 0,45 0,85 mm. Pískový filtr má trvanlivou nádrž, která je odolná vůči korozi. Šestipolohový ventil umožňuje snadnou regulaci filtru. Vestavěný časovač umožňuje nastavit automatický pracovní interval. Konstrukce vrchní přírubové spony umožňuje otočení o 360° pro rychlou a snadnou instalaci. Písková filtrace má dobře čitelný tlakoměr. Písková filtrace je kompatibilní s ventily 3,2 cm, lze připojit k ventilům 3,8 cm.
Písková filtrace je dodávána včetně pískové filtrační sady a dávkovače Chem-ConnectTM, který udržuje vodu v bazénu čistou a zdravotně nezávadnou. Dávkovač zajišťuje stabilní hladinu chloru potřebnou pro řádnou chemickou rovnováhu. Před filtrem se nachází košové sítko, které zachycuje větší částice jako listy, vlasy a různé nečistoty. Chrání oběžné kolo čerpadla a životnost čerpadla v zájmu bezproblémového trvalého provozu. Pro větší pohodlí se tento výrobek dodává již předem sestavený.

Rozměry pískové filtrace: 39 cm x 55 cm x 57 cm.

Písek není součástí dodávky

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru