GARDENICO Truhlík Garden 60 antracitový 58,8 x 17 x 14 cm
Číslo výrobku 6238117Popis výrobku
Číslo výrobku 6238117
Truhlíky Gardenico Garden to jsou univerzální truhlíky s výrazným lemem vhodné do exteriéru. Truhlíky Garden jsou vyrobeny z kvalitního recyklovaného plastu. Jsou tvarově stálé a nebortí se. Ideální k umístění na okenní parapet společně s odpovídající podmisku Gardenico Garden nebo na zábradlí s držákem Gardenico Universal. Podmiska ani držák není součástí balení a je nutné je zakoupit samostatně.
Údaje výrobce
Plastkon product s. r. o.
Hlavní 147
790 84 Mikulovice
info@plastkon.cz
8595096917148
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Truhlíky |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Objem: | 8,2 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Připevnění: | Volně stojící |
| Použití: | Exteriér |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 320 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 58,5 cm |






