Ebertsankey Výsadbový truhlík Mediterran, antracitový, 50 cm
Číslo výrobku 5190087Popis výrobku
Číslo výrobku 5190087
Výsadbový truhlík Mediterran značky Ebertsankey překvapí nadčasovým a klasickým designem a zkrášlí Váš balkón nebo terasu. Je vyroben z robustního plastu a je určen např. pro krátce žijící rostliny nebo byliny.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
8719606031234,4027371235042
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Neodolný vůči UV záření |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 346 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 19,5 cm |











