Florus Květinový truhlík Super, terakota, 18 x 13,7 x 40 cm
Číslo výrobku 1783448Popis výrobku
Číslo výrobku 1783448
Výsadbový truhlík Super značky Florus zaujme svým nadčasovým a klasickým designem, kterým zkrášlí balkón nebo terasu. Truhlík je vyroben z robustního plastu a je určen např. pro krátkoživotné rostliny nebo byliny. Vhodná miska (není součástí balení) zajistí zásobování rostlin vodou a zabrání vzniku skvrn na balkoně, parapetu a terase. Miska navíc brání uhnívání kořenů a udržuje rostliny zdravé.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4002789774086
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Terakota |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Neodolný vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 190 g |
| Výška: | 13,7 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 18,0 cm |









