DEROMA Truhlík Garden White ROMA LISCIA 32 bílá terakota 14,3 x 33 x 17 cm
Číslo výrobku 1050145Popis výrobku
Číslo výrobku 1050145
Truhlíky DEROMA ROMA LISCIA série Garden White představují tradiční řešení pro vaše rostliny. Vyznačují se jednoduchým, nadčasovým designem, který díky přírodnímu materiálu skvěle doplní jakýkoli prostor na zahradě, terase či balkónu.
Zimní údržba a ochrana
Truhlíky DEROMA ROMA LISCIA jsou vyrobeny z mrazuvzdorné terakoty. Aby přečkaly zimu bez úhony, musíte je na zimu trochu připravit. Před příchodem zimy truhlík vždy oddělte od podmisky. Nádobu postavte na vyvýšené podložky (patky). Je nezbytné, aby dešťová voda nebo roztátý sníh mohly volně odtékat a v nádobě se nedržela voda a vlhkost. Pokud voda uvnitř truhlíku zamrzne, zemina zvětší svůj objem, což může vést k popraskání hliněné nádoby. Správným zimováním značně prodloužíte životnost truhlíku.
Tipy pro úspěšnou výsadbu
Pro zdravý růst vašich rostlin doporučujeme na dno nad odtokový otvor umístěte vrstvu keramzitu nebo hliněných střepů čímž zabráníte ucpání otvoru zeminou. Drenážní vrstva zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v kořenovém systému a bezpečné odtékání dešťové vody, což značně přispívá k celkovému zdraví rostlin a zabraňuje přemokření.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232147220
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Barva: | Terakota |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Hranatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,61 kg |
| Výška: | 14,3 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |





