EXIT Sportovní trampolína zabudovaná do zěme Silhouette černá pr. 183 cm
Číslo výrobku 6908792Popis výrobku
Číslo výrobku 6908792
Sportovní trampolína EXIT Silhouette zabudovaná do země
Trampolína EXIT Silhouette je vhodná pro osoby od 14 let. Její sestavení je hotové během chvilky, stačí vykopat jámu v zemi, kam chcete trampolínu umístit, abyste dosáhli krásného a bezpečného výsledku. Trampolína je dodávána bez bezpečnostní sítě, což usnadňuje přístup k ní.
Nekonečná zábava při skákání
Vysoce kvalitní polstrování zcela pokrývá pozinkované pružiny a má speciálně vyvinutý bezpečnostní systém pro nohy, který zabraňuje zamotání nohou do pružin. Robustní pružiny zaručují velkou skokovou sílu. Rám sportovní trampolíny je pozinkovaný a práškově lakovaný, takže nehrozí koroze. Trampolíny EXIT Silhouette jsou robustní a zaručují nekonečnou zábavu při skákání!
Extra bezpečná
Tato trampolína je dodávána bez bezpečnostní sítě. To znamená, že nespadá pod označení CE a je vhodná pro osoby od 14 let. Sportovní trampolína byla samozřejmě testována na všechny ostatní bezpečnostní požadavky, které se na tuto trampolínu vztahují. Pro optimální bezpečí je tato trampolína také k dispozici s vysoce kvalitní ochrannou sítí s poutkovým zipem. Díky tomu, si každý může vybrat svou variantu.
Technické parametry
Rozměr (pr. x v) pr. 183 x 20 cm
Rozměr skákací plochy: pr. 133 cm
Materiál skákací plochy: PP (polypropylen)
Polstrovaní šířka: 25 cm
Polstrování tloušťka: 20 mm
Materiál polstrování: PVC, PE, EPE
Materiál vrchní strana: PVC 0,35 mm
Materiál spodní strana: PE 110 g
Počet pružin: 36
Materiál pružiny: pozinkovaná ocel
Materiál rámu: kov, pozinkovaný a práškově lakovaný
Počet nohou: 3
Průměr nohou: pr. 34 x 1,2 mm/pr. 38 x 1,35 mm
Průměr horní lišty: pr. 38 x 1,2 mm
Výška nohou: 20 cm
Max. hmotnost: 90 kg
Max. testovaná váha: 450 kg
Montáž: vlastní cca, 60 min. 2 osoby
Údaje výrobce
Dutch Toys Group B.V.
Edisonstraat 83
7006RB Doetinchem
info@dutchtoysgroup.com
8720791619053
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Exteriér |
| Tvar: | Kulatý |
| S bezpečnostní sítí: | Bez sítě |
| Max. nosnost (kg): | 90 kg |
| Průměr: | 183 cm |
| Výška bez bezpečnostní sítě: | 20 cm |
| Průměr skákací plachty: | 133 cm |
| Pomůcka k vystupování: | Bez žebříku |
| Počet pružin: | 36 ks |
| Materiál rámu: | Kov |
| Doporučený věk (od let): | 14 roky / let |
| Doba montáže (v hodinách): | 1,0 h |
| Materiál skákací plochy: | Polypropylen |
| Materiál krytu okraje: | PVC |
| Počet nohou (ks): | 3 ks |
| Tloušťka materiálu částí rámu: | 34 mm |
| Montáž: | Zásuvný systém |
| Šířka krytu okraje (cm): | 25 cm |
| Tloušťka krytu okraje (mm): | 20 mm |
| Délka pružin (mm): | 140 mm |
| Průměr pružin (mm): | 25 mm |
| Barva materiálu rámu: | Černá |
| Povrchová úprava rámu: | Práškově lakovaný & Pozinkovaný |
| Materiál pružin: | Ocel |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 21,2 kg |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 183,0 cm |
| Hloubka: | 183,0 cm |









