Sencor Sendvičovač Panini SSM 4420SS
Číslo výrobku 6783328Popis výrobku
Číslo výrobku 6783328
Nekonečné kombinace surovin, rychlá příprava a jednoduché ovládání jsou základními znaky tohoto pomocníka do kuchyně.
Funkce a vlastnosti:
- Nerezové provedení
- Panini (grilovací) desky
- Automatická regulace teploty
- Snadno čistitelné pečící plochy
- Nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch
- Tepelně izolovaná rukojeť a plášť
- Indikátor provozu - červená kontrolka
- Indikátor nahřátí (připravenosti k pečení) - zelená kontrolka
- Možnost skladování ve svislé poloze
- Protiskluzové nožky
- Bezpečnostní tepelná pojistka
Technické parametry:
- Délka síťového kabelu 85 cm
- Příkon 700 W
- Rozměry (D x H x V): 235 x 222 x 90 mm
- Hmotnost: 1,2 kg
- Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz
Údaje výrobce
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany u Prahy
info@fastcr.cz
8590669318148
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
| Výkon: | 700 W |
| Regulátor teploty: | Bez regulátoru teploty |
| Funkce časovače: | Bez funkce časovače |
| Ochrana proti přehřátí: | S ochranou proti přehřátí |
| Příslušenství: | Bez příslušenství |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,40 kg |
| Výška: | 24,8 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 24,7 cm |







