HETCOLOR Akrylátová tónovací barva černá 1 kg
Číslo výrobku 4742854Popis výrobku
Číslo výrobku 4742854
HETCOLOR akrylátová tónovací barva k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci. Disperzní tónovací matná barva pro vnitřní i venkovní použití. K tónování vodou-ředitelných disperzních i klasických barev určených k nátěrům stěn a stropů nebo k přímé aplikaci na vnitřní i venkovní vápenné, vápenocementové omítky, omítky s akrylátovým pojivem, zdivo apod. Lze použít i k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí. V případě podkladů nevystavených působení srážkové vody a aplikací v interiéru lze barvu použít k dekorativním nátěrům dřevotřískových, dřevovláknitých, sádrokartonových či sádrovláknitých desek, sádrových nebo sádrovápenných omítek, papíru, tapet atd.
Výrobek je vyhovující pro nátěry povrchů, které mohou přicházet do nepřímého a přímého nahodilého styku s potravinami. Zaschlý nátěr krátkodobě odolá teplotě okolo 70 °C. Dlouhodobé vystavení vysokým teplotám může negativně ovlivnit technické parametry, povětrnostní odolnost a odstínovou stabilitu. Plné odstíny s indexem světelné odrazivosti HBW (Y) nižším jak 30 není vhodné použít pro nátěry kontaktních zateplovacích systémů. Natřený povrch nesmí být ve stálém kontaktu s vodou. Nelze použít pro tónování rozpouštědlových, vápenných a silikátových nátěrových hmot a pro obarvování cementových směsí.
Pro vnitřní a venkovní použití, vhodná i pro přímou aplikaci. Matný vzhled, otěruvzdornost za mokra, dlouhodobá barevná stabilita, výrazná krycí schopnost.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu k dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
HET spol. s r.o.
Ohníč 61
417 65 Ohníč
obchod@het.cz
8594002536114
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Spotřeba m2/ml: | 10 ml |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Paropropustnost: | Střední |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 1 - Vysoká odolnost proti oděru |
| Teplota zpracování: | 20 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Přetíratelný od cca: | 4 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Výška: | 26,8 cm |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |









